најновите срцето шарм pendant ѓердан со микро, отворајќи поставување ААА одделение кубни циркони камен за партија е Ден подарок накит

најновите срцето шарм pendant ѓердан со микро, отворајќи поставување ААА одделение кубни циркони камен за партија е Ден подарок

Достапно за нарачка
DEN 287.52
Достапност:


ста

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
Двојно Срцето Ѓердани Приврзоци
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
2.4*1.1 cm
is_customized:
Yes
Бренд Име:
IDESTINY
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони

Избор на клиент