SARLA 10 Директно Краток Перики Боб Целосна Перики Висока Температура Влакна Синтетички Влакна Перики со Магија Bang Пес Chewed
Новак - 20 %

SARLA 10 Директно Краток Перики Боб Целосна Перики Висока Температура Влакна Синтетички Влакна Перики со Магија Bang Пес Chewed

Достапно за нарачка
DEN 911.52
DEN 729.00
Достапност:


За производот

Протегала должина:
10inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Текстура:
Директно
Перики Должина:
Краток
капа големина:
Просечната Големина
густина:
130%
Боја на Чипка:
Медиум Браун
Бренд Име:
SARLA
Може Да Се Permed:
Yes
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
База Материјал:
Швајцарскиот Чипка
Чипка Перика Тип:
Никој Чипка Перики

Избор на клиент