Алатка Додатоци 3Pcs За алат 50/100/150mm Магнетни Шрафцигер Продолжување Малку Брзо Ослободување 1/4 Хексадецимален месо тело Алатки
Новак - 15 %

Алатка Додатоци 3Pcs За алат 50/100/150mm Магнетни Шрафцигер Продолжување Малку Брзо Ослободување 1/4 Хексадецимален месо тело

Достапно за нарачка
DEN 177.60
DEN 151.00
Достапност:


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^0^ Алатка Додатоци 3 Pcs За алат 50/100/150mm Магнетни Шрафцигер Продолжување Малку Брзо Ослободување 1/4 Хексадецимален месо тело Алатки Материјал : јаглероден челик + CRV се справи со е јаглероден челик материјал, ножот е CRV Применливи електрични, пневматски шрафцигер и други електрични алатки на главата, вежба продолжување Спецификации : 1 / 4 X75mm; 1 / 4 X100mm; 1 / 4 X150mm

За производот

Тип:
Рачни Алатки,Screwdrivers
Пакет:
Кутија
Број на Парчиња:
3pcs
DIY Материјали:
Електрични
Бренд Име:
kaisi
Големина:
as show
Примена:
Домаќинство Постави Алатка
Број На Модел На:
T4558

Избор на клиент