Најдобри YBT Мажите кожен појас Деловни работи луксузни Легура Автоматско тока litchi шема мажите појас повик за продажба на мажите појас
Новак - 10 %

Најдобри YBT Мажите кожен појас Деловни работи луксузни Легура Автоматско тока litchi шема мажите појас повик за продажба на

Достапно за нарачка
DEN 604.80
DEN 544.00
Достапност:


Item Type Појаси, Ремени боја Црна Веѓата Појас Тока Стил Автоматско тока Ремени Материјал Имитација на кожа Ремени Големина 110-125cm Појас Тока Алуминиумски Материјал
Најдобри YBT Мажите кожен појас Деловни работи луксузни Легура Автоматско тока litchi шема мажи
појас повик за продажба на мажите појас
Појас боја : Црна Браун
Појас Тока Материјал : Алуминиумски
Појас Материјал : Имитација на кожа
Појас Големина : 110-125cm(Тоа се забележува дека ќе има 2-3 cm отстапување, поради прирачник за мерење)
Појас Тока Стил : Automatic тока
За Плаќање 1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на поставување на својата цел; 2. Купувачот е одговорен за било кој данок и должност задолжени од нивните земјата; 3. Прифатени методи за плаќање : во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.Понатаму за плаќање прашања, ве молиме видете aliexpres плаќање помогне,тоа може да ви помогне. За Превозот 1. Пакет брод колку што е можно побрзо по вашата исплата,Пост воздух пошта ќе ги преземе околу 30-45days, некои coutry ќе трае 35-60 дена,EMS 7-20days. 2. Генерално, Повеќето наредби се обработуваат во рамките на 5-7 работен ден.Но задоцнување на испораката ќе се случи како на нашиот тим се промени секој момент.И понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,губење на време во царинската царинење.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.Ако не примите објект во рок од триесет дена,ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа. 3.Меѓународен превоз е потребно долго време,ве молиме да бидете трпеливи, ние Секогаш ќе обрне внимание на најновите динамичен информации, пратката може да биде случајна штета, вклучувајќи кршен,па дури и изгубени, ве молиме да се разбере! Ако не го добиете вашиот пакет,или пратката е оштетена,или имаат неисправни производи, ве молиме да ни обезбеди некои слики како доказ, ако факт е точно, ние ќе испрати нов производ за вас. Било какви барања ве молиме да ни кажете пред пратката испраќање,бидејќи еднаш парцела испраќање,ние не може да промени ништо! Ви благодариме за вашата шопинг. Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние ќе ви одговори на вашето прашање како е можно поскоро. Почитувани купувачот,вашиот позитивни повратни информации и Пет ѕвезди резултат се толку важни за нас.Ако сте задоволни со нашите производи и услугата за да се остави убав повратни информации и Пет ѕвезди резултат ве молиме,благодариме! Ако нешто не е во ред со нашите производи и услуги,не двоумете се да контактирате со нас,Ние ќе го реши вашиот проблем што е можно побрзо.Ви благодариме на соработката! Уживаат во шопинг!Ви благодариме!!!

За производот

Појас Должина:
110cm, 115cm, 120cm, 125cm
Тип На Објект:
Појаси
Појас Ширина:
3.6 cm
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
bestybt
Стил:
Повик
Тока Должина:
8.5 cm
Пол:
Мажи
Тока Ширина:
4.5 cm
Појаси Материјал:
Faux Кожа
Број На Модел На:
LKCZK0649
датум:
20180127
Појас боја:
црна браун
Појас Материјал:
имитација на кожа
Појас тока материјал:
Легура
Појас тока стил:
автоматско тока
појас големина:
110-125cm
Применливи пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Повик

Избор на клиент