XSKEMP 10Pcs 2.5 D Анти-Нула 9H Калено Стакло За Meizu MX5 MX4 MX3 MX2 Pro5 Meilan Забелешка Note2 Note3 Метал Екран Заштитник
Новак - 30 %

XSKEMP 10Pcs 2.5 D Анти-Нула 9H Калено Стакло За Meizu MX5 MX4 MX3 MX2 Pro5 Meilan Забелешка Note2 Note3 Метал Екран Заштитник

Достапно за нарачка
DEN 633.12
DEN 443.00
Достапност:

XSKEMP 10 Pcs 2.5 D Анти-Нула 9 H Калено Стакло За Meizu MX5 MX4 MX3 MX2 Pro5 Meilan Забелешка Note2 Note3 Метал Екран Заштитник
Карактеристики :
1. Состојба : 100% Сосема Нов.
2. Флексибилност во комбинација со оптички филм.
3. Зајакнување на интензитетот на баферот стакло заштитна фолија.
4. Зајакнато стакло има високо ниво на транспарентност, и боја никогаш не се менува.
5. Ултра тенко стакло.
6. Напредни Силиконски слој, Nanostructured Слој, Калено Стакло, Силиконска Обвивка.
7. Материјал : калено стакло.
Компатибилен Модел : За Meizu MX5 За Meizu ПРО 5 Pro5 За Meizu MX4 За Meizu MX4 Про За Meizu MX3 За Meizu MX2 За Meizu Mei Lan 5.0" За Meizu Mei Lan М1 5.5" За Meizu Mei Lan Note2 М2 5.5" За Meizu Mei Lan М2 5.0" За Meizu Mei Lan Note3 М3 5.5" За Meizu Meilan Метал Пакет се Вклучени :
10 X Калено Стакло Филм Екран Заштитник без мало пакување .
10 X Сува Ткаенина За Чистење
10 X Влажна Ткаенина за Чистење со алкохол

За производот

боја:
За Meizu MX5, За Meizu ПРО 5 Pro5, За Meizu MX4, За Meizu MX4 Про, За Meizu MX3, За Meizu MX2, За Meizu MeiLan M1, За MeiLan Забелешка, За MeiLan Note2, За MeiLan М2, За MeiLan Note3, За Meilan Метал
Материјал:
калено стакло
Употреба:
Мобилен Телефон
Компатибилен Телефон Бренд:
Meizu
Бренд Име:
XSKEMP
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
No
Thinkness:
0.26 mm
Аце работ :
2.5 D
светлина:
99.9%
Дизајн 1:
Shockproof,9H Цврстина,Анти-да се Загрози
Дизајн 2:
Експлозија доказ,Анти-Нула
Дизајн 3:
Отпорно На Гребење,Ултра Јасно,Сјајни
Калено стакло Модел 1:
За Meizu MX5 MX4 MX3 MX2
Калено стакло Модел 2:
За Meizu ПРО 5 Pro5
Калено стакло Модел 3:
За Meizu MeiLan 5.0 М2
Калено стакло Модел 4:
За Meizu MeiLan Забелешка М1 5.5

Избор на клиент