Морски Воланот Месинг Рака Прст Фабрика Врти Врвот Новина Gryo Играчки
Новак - 5 %

Морски Воланот Месинг Рака Прст Фабрика Врти Врвот Новина Gryo Играчки

Достапно за нарачка
DEN 671.52
DEN 638.00
Достапност:


Големина : 68mm x 68mm x дебелина 15mm
Материјал : Месинг

За производот

Возраст Опсег:
> 8 години,8-11 Години
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
68mm x 68mm x 15mm
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Еден
Карактеристики:
Мини
Дијаметар:
68mm
Предупредување:
na
Бренд Име:
dealhola

Избор на клиент