ZD 2 парчиња/сет за во Автомобил Стил Ангел Крило 3D Метал Налепница За Шкода Octavia А5 О7 2 Fabia Yeti BMW E60 F30 Х5 E53 Inifiniti Accessorie
Новак - 20 %

ZD 2 парчиња/сет за во Автомобил Стил Ангел Крило 3D Метал Налепница За Шкода Octavia А5 О7 2 Fabia Yeti BMW E60 F30 Х5 E53 Inifiniti

Достапно за нарачка
DEN 239.52
DEN 192.00
Достапност:


Опис На Производот :
Име На Производ : Метал Крилја
Боја : Злато/сребрена
Материјал : Метал
Продажба : 1pair
Долго : 12.5 cm/4.92 во
Ширина : 3.5 cm/1.38 во
Тежина : Околу 0.04 кг
Answer : ___________________________ Note :
1.Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
2.Внимание : ве молиме оставете 1-2 см(0.4-0.7 во) грешка на мерење
Ви благодариме за вашиот understandin.
Производ Слики :

За производот

Бренд Име:
ZD
Налепница Сместување:
Целото Тело
Тип:
Други 3D Налепница
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
Име На Модел:
за Универзален
Објектот Должина:
12.5cm
Објектот Ширина:
3.5cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
категорија:
Налепници
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик

Избор на клиент