Желба за коса 1pc 20inch откачен кадрава топлина отпорни на синтетички перики за црни жени во црна, кафена боја
Новак - 20 %

Желба за коса 1pc 20inch откачен кадрава топлина отпорни на синтетички перики за црни жени во црна, кафена боја

Достапно за нарачка
DEN 1277.28
DEN 1022.00
Достапност:


Кинеската Нова Година Празник Време :
од Февруари. 11 - Фев.23
Ние не можеме да испраќањето на твојот ред, за време на Празник,
но, ние ќе испраќањето на твојот ред, во ред во една недела по одмор.
Желба за коса 1pc 20inch откачен кадрава топлина отпорни на синтетички перики за црни жени во црна, кафена боја
синтетички перики детали :
1) коса должина : 20inch
2) материјал : топлина отпорни на синтетички влакна
3) откачен кадрава марли плетенки стил на косата перика.
синтетички перики вистински производи се прикаже :
Превозот методи
UPS, TNT, DHL, Fed Ex
e-EMS
e Packet
Превозот време
4-7 дена
5-20 дена
12-30 дена
Кина пост воздух M
тоа е евтин, обично трае 12-60 дена, понекогаш 90days.
Ве молиме изберете друга побрзо превозот метод ако ви треба парцела итно!
Политика На Враќање :
Ние обезбедуваме 120 дена гаранција, Ако некој објект е неисправен по приемот и сакате да го размена на објектот, ве молиме контактирајте со нас да го потврди враќањето адреса прв и купувачот треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и објектот се врати треба да се чува во оригинална состојба. По добивањето на вратите, ние ќе се направи замена или враќање на парите ќе ви бидат вратени .

За производот

Протегала должина:
20inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
База Материјал:
Швајцарскиот Чипка
Чипка Перика Тип:
Никој Чипка Перики
Перики Должина:
Долго
Текстура:
Откачен Кадрава
густина:
120%
Бренд Име:
желба за коса
Може Да Се Permed:
No
капа големина:
Просечната Големина
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
Боја на Чипка:
Транспарентна

Избор на клиент