2017 Нова Мода Мешани Бои Велур Кожа Жените Кристал Пумпи Се Лизга На Секси Кристал Високи Потпетици Домот Pointy Пети Пумпи
Новак - 5 %

2017 Нова Мода Мешани Бои Велур Кожа Жените Кристал Пумпи Се Лизга На Секси Кристал Високи Потпетици Домот Pointy Пети Пумпи

Достапно за нарачка
DEN 4704.00
DEN 4469.00
Достапност:


Добредојдовте на нашата продавница !
2017 Нова Мода Мешани Бои Велур Кожа Жените Кристал Пумпи Се Лизга На Секси Кристал Високи Потпетици Домот Pointy Пети Пумпи


За производот

Чевли Големина:
4.5, 5, 5.5, 6.5, 7, 8, 8.5, 9
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Стил:
Моден
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Овча
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Платформа Висина:
0-3cm
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Повод:
Повик
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Пети Форма:
Посочи Пети
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
Dipsloot
Моден Елемент:
Кристално
Сезоната:
Пролет/Есен
Број На Модел На:
QQ414
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin
Големина:
ЕУ големина 35~41

Избор на клиент