800mL Стакло Beaker Високи Формира Нова Хемиска Лабораторија Стакло borosilicate стакло 3.3

800mL Стакло Beaker Високи Формира Нова Хемиска Лабораторија Стакло borosilicate стакло 3.3

Достапно за нарачка
DEN 757.44
Достапност:


800m L Стакло Beaker,високи Форма,Нова Хемиска Лабораторија Стакло
1, Капацитетот 800 мл,
2, Материјал : borosilicate стакло 3.3,
3, Quanity : 1pcs
4, Стандард : меѓународниот стандард ISO

За производот

Класификација:
Beaker
Број На Модел На:
високи форма

Избор на клиент