Оригинални и Нови Црна или Црвена НИ Тастатура За лаптоп Lenovo G580 Z580 V580 G580A V580A V580 V580C Z580A G585 G585A Z585 Z585A
Новак - 6 %

Оригинални и Нови Црна или Црвена НИ Тастатура За лаптоп Lenovo G580 Z580 V580 G580A V580A V580 V580C Z580A G585 G585A Z585 Z585A

Достапно за нарачка
DEN 944.64
DEN 888.00
Достапност:


Оригинални и Нови Црна или Црвена НИ Тастатура За лаптоп Lenovo G580 Z580 V580 G580 A V580 A V580 V580 C Z580 A G585 G585 A Z585 Z585 A
Напомена :
Нов висок квалитет на тастатура
100% компатибилен производител
Еквивалент Замена Дел
Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производ
Секој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи
Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура
Употреба на тастатурата тип : за Леново G580 Z580 V580 G580 A V580 A V580 V580 C Z580 A G585 G585 A Z585 Z585 A лаптоп
Ве молиме имајте во бела или Црвена боја, стандардната црна испрати
Ако имате било добар предлог за нашата работа или не се задоволни со нашите услуги на клиентите, pls ни кажете,ние ќе го направи тоа, додека не се задоволни. Ние искрено се надеваме дека може да ни остави ПОЗИТИВЕН 5 Ѕвезда . Ние гарантираме за да се направи истото за вас.
За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка,pls контактирајте со нас преку "Трговија Менаџер" или "Прашајте го Продавачот Прашања" пред да замине неутрален или негативен фидбек. Pls НЕ ни остави 1,2,3 - ѕвезда , оти тие се еднакви на негативен фидбек.
Испорака :
1. ние ќе брод вашата пакет за вашата адреса покажа на Aliexpress. Секоја промена на превозот адреса,pls љубезно ве советуваме да ни пред пратката. инаку, Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреса.
2. Ние поддршка на пратката од страна на "HK пост""China post""ЕМС" "локација за подигнување на" "ПРОЗОРЦИ" ,Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директно и ние ќе се потрудиме да ви помогне.
3. Со цел да се намали клиенти трошоците за увоз на даноци и други такси, ние ќе ја прогласи за низок износ на фактурата. Пониска цена не't одрази на вкупната цена сте платиле или на реалната пазарна вредност на производите.
4. Било увозни давачки или такси се купувачите' одговорност. Можете да ја проверите вашата локална царинска правила со твоите царинските службеници однапред.
Испорака :
1. ние ќе брод вашата пакет за вашата адреса покажа на Aliexpress. Секоја промена на превозот адреса,pls љубезно ве советуваме да ни пред пратката. инаку, Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреса.
2. Ние поддршка на пратката од страна на "HK пост""China post""ЕМС" "локација за подигнување на" "ПРОЗОРЦИ" ,Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директно и ние ќе се потрудиме да ви помогне.
3. Со цел да се намали клиенти трошоците за увоз на даноци и други такси, ние ќе ја прогласи за низок износ на фактурата. Пониска цена не't одрази на вкупната цена сте платиле или на реалната пазарна вредност на производите.
4. Било увозни давачки или такси се купувачите' одговорност. Можете да ја проверите вашата локална царинска правила со твоите царинските службеници однапред.
Контакт :
1. Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или, пак, на оваа аукција, ве молиме контактирајте со нас преку "Трговија Менаџер" и е-пошта
2. Ние ќе одговориме на сите пораки во рок од 24 деловни часа или помалку (не се вклучени викенди или празници)
3. За пост купување помош или информации ве молиме контактирајте со нас.

За производот

Стандард:
НИ Стандард
Број На Модел На:
G580 Z580 V580 G580A V580A V580 V580C Z580A G585 G585A Z585 Z585A
Компатибилен Бренд:
Леново
Бренд Име:
SHELI
верзија:
САД
Состојба:
Нов и Оригинален
Гаранција:
3 месеци
боја:
Црна или Црвена
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.300kg (0.66lb.)
Пакет Големина:
40cm x 15cm x 5cm (15.75in x 5.91in x 1.97in)

Избор на клиент