10pcs/многу Висок Квалитет 4.0 За Nokia Lumia 530 N530 Екран на Допир Digitizer Пред Стаклена Леќа Сензор Панел Бесплатен Превозот

10pcs/многу Висок Квалитет 4.0 За Nokia Lumia 530 N530 Екран на Допир Digitizer Пред Стаклена Леќа Сензор Панел Бесплатен Превозот

Достапно за нарачка
DEN 1147.20
Достапност:


За производот

боја:
Црна
Тип:
Екран На Допир
Број На Модел На:
За Nokia Lumia 530 N530
Екранот:
4.0
Бренд Име:
AnnFlat
Компатибилен Бренд:
Nokia
боја:
Црна
Екранот:
4.0 инчен
Замена На Делови:
За Nokia Lumia 530 N530 Екран На Допир
квалитет:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
Пакување:
Пакување Анти-статички пена кутија
цена:
Трговија на големо
is_customized:
Yes

Избор на клиент