За Хонда Фит џез 2014 2015 2017 автомобил тело главата пред магла веѓите/скриј светлина светилка рамка стап ABS Хром покрие худ 2 парчиња
Новак - 11 %

За Хонда Фит џез 2014 2015 2017 автомобил тело главата пред магла веѓите/скриј светлина светилка рамка стап ABS Хром покрие

Достапно за нарачка
DEN 869.28
DEN 774.00
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
Налепници
Тип:
Други 3D Налепница
Објектот Дијаметар:
1cm
Бренд Име:
Xodouhi
Објектот Ширина:
1cm
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Модел:
Бренд На Автомобил Материјали
категорија:
Налепници
дизајн:
зборови
Објектот Должина:
1cm
Име На Модел:
DFGG5455
Објектот Висина:
1cm
Материјал Тип:
ABS
Налепница Сместување:
Целото Тело
is_customized:
Yes

Избор на клиент