Бела Задното Седиште Покрие Качулка Самостојна Моторни Седиште Качулка Задните Обтекател За Јамаха YZF1000 C C R R R1 2002 2003 r1 02 03 YZF yzf 1000
Новак - 6 %

Бела Задното Седиште Покрие Качулка Самостојна Моторни Седиште Качулка Задните Обтекател За Јамаха YZF1000 C C R R R1 2002 2003

Достапно за нарачка
DEN 1391.52
DEN 1308.00
Достапност:


Одговара за Јамаха YZF600 R1 2002-2003
На Задното Седиште Покрие Качулка
Седиштето Качулка Материјал : Високо Квалитетен Инјектирање ABS Пластика
Висок Квалитет На Боја Работа
Боја : Она што го гледате е она што ќе добиете за
Здраво Пријатели, добредојдовте да ја посетите нашата продавницата за повеќе боја

За производот

Тип На Објект:
Места & Клупи
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
HXMT
Име На Модел:
YZF1000 R1 2002-2003
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Објектот Тежина:
1kg
боја:
Бела

Избор на клиент