42 Снегулка Налепници Божиќ Оркестарот Зима Прозорец налепница Плик Печат Покана Печати Партија Отстранлив винил Ѕид Decal B311
Новак - 25 %

42 Снегулка Налепници Божиќ Оркестарот Зима Прозорец налепница Плик Печат Покана Печати Партија Отстранлив винил Ѕид Decal B311

Достапно за нарачка
DEN 201.60
DEN 151.00
Достапност:


Материјал :
Еколошки винил
Оваа Decals Се Одлични За Украсување На Ентериерот И Екстериерот Површини И Можат Да Се Применат На Било Каква Мазна Или Полу-Мазни Површини-Огледала, Стакло, Врати, Мебел, Автомобили Метал, Пластика И Ѕидови.
Самолепливи умре-намалување на винил налепница ,нејзините нема позадина ќе го направат вашиот ѕид изгледа како насликани. За Големина : околу 2-3cm ширина за секој,42pcs/сет За Боја : Бои Може да Биде Малку Различни во Зависност Од Вашиот Монитор Амбиент. прилагодено боја се достапни ,pls оставете порака на вашиот налог или "contact us" за да ги прилагодите бојата,инаку ние ќе брод стандардниот или црна боја

За производот

боја:
црна, прилагодено боја, glod, сива, виолетова, црвена, sliver, бела, темно сина
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
Кат Налепници,За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Бренд Име:
HUAIDE
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
B311
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил

Избор на клиент