6 Стилови Смешно Tamagochi Пет Рачни Дигитални Игра Машина Ретро 49 Миленици во 1 Виртуелната Сајбер Електронски E-пет Играчки за Деца

6 Стилови Смешно Tamagochi Пет Рачни Дигитални Игра Машина Ретро 49 Миленици во 1 Виртуелната Сајбер Електронски E-пет Играчки

Достапно за нарачка
DEN 143.52
Достапност:


Спецификации :
100% сосема нов и висок квалитет направени
Материјал : Пластика
Производ Големина : 57*49*20mm
Големина на екранот : 2*2cm
Количина : 1pc
49pets достапни за вашиот избор
Смешни игра машина со мала големина и keychain, ви донесе фантастична забава
Моќта од Страна на : 2 x AG13 копчето батерии (вклучени)
Пакет се Вклучени : 1x Сајбер Милениче Играчка
Answer : ___________________________ NOTE : ( ве молиме прочитајте го пред да го одржи редот!! благодарение) ако превозот начин е Sun You Економски Воздух Mail , БЕЗ следење за мали наредби, бидејќи тоа ќе го зголеми вашиот превозот цена. Ако сакате Со следење , превозот ве молиме изберете Кина Пост регистрирани Воздух Mail . но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот. Таму исто така може да биде благо боја варијанта, поради камера и монитор settings,и се надевам дека ќе може да се разбере.
( ^_^ ) Контактирајте со нас O(∩_∩) O
Имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас преку али порака или trademanager. ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа.
Следново е производ Фотографија.

За производот

Тип На Објект:
Електронски Домашни Миленици
Број На Модел На:
201704019-1
Материјал:
Пластични
Пол:
Унисекс
Класификација:
Електронски
Карактеристики:
Интерактивна,Мини,Образовни
Предупредување:
не оган
Тема:
Електронски
Бренд Име:
ZXZ
Животни:
Зајаци
Батеријата:
2 x 1.5 v копчето батерии
Возраст Опсег:
> 3 години

Избор на клиент