DTYNZ Тексас Здолниште со Висок Појас Дама Копчето Надолу Фармерки Здолништа Коленото Должина корејски Стил Молив Здолниште Лето Секси Везови Здолниште
Новак - 30 %

DTYNZ Тексас Здолниште со Висок Појас Дама Копчето Надолу Фармерки Здолништа Коленото Должина корејски Стил Молив Здолниште Лето

Достапно за нарачка
DEN 1185.60
DEN 830.00
Достапност:


DTYNZ Тексас Здолниште со Висок Појас Дама Копчето Надолу Фармерки Здолништа Коленото Должина корејски Стил Молив Здолниште Лето Секси Везови Фустан Детали за Производот Материјал : 82% памук, 17% полиестер ,1 % spandex
Големина : S,M, L,XL,2 XL,3 XL, 4 XL, 5 XL,6 XL
Боја : Сина
Сезона : Летни, Пролет, Есен
Големина Информации :
Ве молиме видете ја големината на Табелата пред вашата нарачка
Модел Шоу

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Вез
Материјал:
Полиестер,Памук
Силуета:
Молив
Број На Модел На:
2232
Фустани Должина:
Колено-Должина
Бренд Име:
DTYNZ
Стил:
Канцеларијата Дама
Половината:
Империја

Избор на клиент