beibehang Едноставен модерен обичен позадина солидна боја диви позадини дневна соба вертикални ленти високо - одделение de papel parede
Новак - 26 %

beibehang Едноставен модерен обичен позадина солидна боја диви позадини дневна соба вертикални ленти високо - одделение de papel

Достапно за нарачка
DEN 2058.24
DEN 1523.00
Достапност:


Материјал : не - плетени
Метрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метри
Империал големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадратни метри
Боја : 4 боја
Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница.
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни светлина во собата
крем боја 8112↓↓
Метри сива 8111↓↓
Пакување екранот

За производот

Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Број На Модел На:
8112
Функција:
Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Стил:
Модерна
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Цврста
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени

Избор на клиент