4 Парчиња Висок квалитет Spider ѓердан мали грешки pendant ѓердан Мешавина боја микро отвори Кубни циркон inset накит ѓердан 3220
Новак - 9 %

4 Парчиња Висок квалитет Spider ѓердан мали грешки pendant ѓердан Мешавина боја микро отвори Кубни циркон inset накит ѓердан

Достапно за нарачка
DEN 1562.40
DEN 1422.00
Достапност:


1.Позлата : Еко-Пријателски Позлата , Доведе Слободни ,Никел Слободни,Camiun Слободни. На позлата ќе не оцрни за повеќе од 1 година. 2.Камен : ве Молиме да знаат дека сите фотографии тука се само за дизајн и боја референца! Ние одберете производи по случаен избор, но нема да биде голема различни од photos. Druzy боја ќе биде малку различен од фотографии. 3.Превозот : Ние секогаш се испраќаат пакетите од Epaket во САД,а регистрирани mail на други земји.Можете да платите дополнителни превозот надомест за експресен пошта услуга,како што е DHL,EMS,UPS-от,и сл. 4.Answer : ___________________________ Note : Сите приврзоци ќе не испрати со синџири.
Материјал : Метал
Боја : комбинација
Количина : 4 Pcs многу
Големина : спореди со владетелот
Облик : Како на слика/природен камен

За производот

Метална боја:
Микс боја, Златна боја, Сребро, злато се Зголеми, Црна пиштол, Ниту Сребро, НИТУ се зголеми, Нема црна
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
COLARMIX
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Животните
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Вода-бран Синџир
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
3220
Pendant Големина:
1*2cm
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар

Избор на клиент