SANYO 4CM 109P0412HB3L1 4028 12V 0.28 НА Вентилаторот за Ладење
Новак - 15 %

SANYO 4CM 109P0412HB3L1 4028 12V 0.28 НА Вентилаторот за Ладење

Достапно за нарачка
DEN 576.00
DEN 490.00
Достапност:


4 CM 109 P0412 HB3 L1 4028 12 V 0.28 НА Вентилаторот за Ладење

За производот

Бренд Име:
SANYO
Линии:
3 Линии
Број На Модел На:
109P0412HB3L1
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Примена:
Компјутер Случај
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
сите
Бучава:
20dBA
Пакет:
No
Волумен На Воздух:
30CFM
моќност:
1.56 W
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Моќ Интерфејс:
3PIN
Фан Живот:
50000 часа
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM
Фан Големина:
4028
Објектот:
109P0412HB3L1

Избор на клиент