За Леново A6000 LCD Дисплеј Со Екран на Допир Digitizer Собранието Црна Боја Бесплатен превозот

За Леново A6000 LCD Дисплеј Со Екран на Допир Digitizer Собранието Црна Боја Бесплатен превозот

Достапно за нарачка
DEN 854.40
Достапност:


За Леново A6000 LCD Дисплеј Со Екран на Допир Digitizer Собранието Црна Боја
Карактеристики :
1.Бренд нови врвот lcd собранието .
2.Поправка или Замена на стари скршени разбиена оштетени погрешни lcd екран на допир.
3.Ние ќе ги тестираат тоа, еден по еден ,и бидете сигурни дека тоа работи добро .
4. Најдобра по продажба на услуги .

За производот

боја:
Црна
LCD Комплет:
Yes
Екранот:
> 3
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Компатибилен Бренд:
Леново
Бренд Име:
Маглива убавина
Број На Модел На:
За Леново A6000
Резолуција На Екранот:
1280x720
боја:
Црна
Тест Пред Пратката:
Тест еден по еден
Големина:
5.0inch

Избор на клиент