Сон Catcher Ѓердани за Жените Пердув Pendant & Ѓердан Chockers Жените Накит Сребро 925 Синџир Накит Колиер Femme
Новак - 15 %

Сон Catcher Ѓердани за Жените Пердув Pendant & Ѓердан Chockers Жените Накит Сребро 925 Синџир Накит Колиер Femme

Достапно за нарачка
DEN 162.24
DEN 138.00
Достапност:


Опис На Производот :
Состојба : 100% Сосема Нов
Метал : Сребро.
Големина на Ѓердан : 18 Инчи
Тежина : 7.4 g
Количина : 1 Buc
Пакет : Opp Вреќа
Пол : Жени,Девојки,Дами
Еколошки Стандарди : Никел, Олово, Кадмиум слободни
Облечен Повод : Лице,Работа,Годишнина,Свадба
Подароци За : Роденден,Денот на Вљубените,Божиќ Ден и Др.

Капка Превозот И Испорака Услови
1> Ние ќе не вклучуваат фактурата во пакет или надвор од пакетот за било какви информации;
2> Ние ја имаме објекти во парк, сите објекти ќе биде предаден во рок од 48 часа;
3> Цел value >150 $, ние ќе ги искористиме на курирската служба dhl/ EMS слободни;
4> цел ќе биде предаден во рок од 48 часа по потврди плаќањето;
Политика На Враќање& 100% Гаранција
Charm House е накит снабдувач секогаш снабдување со висок квалитет мода накит на светот.
Ние обезбеди 15 дена се врати услуга за проблеми со квалитетот.
Ние ќе ги провери предмети пред превозот, ако стварта е оштетена за време на транзит, или ако најдете било какви проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена по приемот, ние ќе испрати сте нов производ или враќање на плаќање;

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Број На Модел На:
HMKNS1025
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
2*4.9 CM
Материјал:
Метал
Бренд Име:
charmhouse
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Метали Тип:
Сребро.
Облечен Прилики:
Работи,Свадба,Забава,Годишнина,Подароци
Должина На Ѓердан :
18 инчи
Тежина:
7.4 g

Избор на клиент