Еден Панели Нордиските Стил Завеси за во Кујна, Остава Шема Прозорец Декорација Селски Кујна Drapes за Дневна Соба
Новак - 30 %

Еден Панели Нордиските Стил Завеси за во Кујна, Остава Шема Прозорец Декорација Селски Кујна Drapes за Дневна Соба

Достапно за нарачка
DEN 522.24
DEN 366.00
Достапност:


Панел Достапни Големини : W ширина, H Висина. Што Се Вклучени :
1 Завеси Panel / OPP Вреќа. Фото покажува 2 одделни завеси обесени заедно, пакетот содржи само една завеса. Внимание :
ЦЕНА : Само за 1 парче завеси.
НЕ се ВКЛУЧЕНИ : Tassel tiebacks / Зрнца / tulle. Мерење Совет : За maxiumum полнота, купување вкупно панел ширина што е околу 1.5 до 2 пати поголема од ширината на прозорецот. Пример : 40-инчен широк прозорец ќе треба минимум 60 инчи (два 30-инчен панели). Мерењата се приближни, и може да +/- а неколку инчи да се прилагоди за посакуваната полнота.
1. Сите завеси се рачно изработени, Како што тоа е индивидуален дизајн може да биде од 2 до 5 cm отстапување.
2. Поради различни прилагодувања на светлото и прикажување на квалитетот на сликата на боја на стоки може да се разликува малку од бои во слика;
3. Ние ќе ја испрати на производот во рок од 3-7 работни дена откако вашата уплата е завршен.
4.Ние ќе брод вашата нарачка од Aliexpress Стандард Превозот или JNT ако тежината на пратката е ПОМАЛА ОД 2 КГ.
Ние ќе брод вашата нарачка од UPS-от,EMS,DHL, или други превозот методи, ако тежината на пратката е ПОВЕЌЕ ОД 2 KG.
5.Купувачот е одговорен за какви било царински давачки или увоз доход.
6. Доколку имате некакви жалби по примените стоки, немојте да ги даде на негативен фидбек првин, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се реши проблем за вас, се надевам, ќе може да задоволни со нашата служба, ви благодариме за вашето разбирање.

За производот

Големина:
W100 x H250cm, W140 x H250cm, W180 x H250cm, W220 x H250cm
Обработка:
Кука, Род Џеб, Се Повлече Pleated Лента, Grommet Врвот
Употреба:
Кафе,Дома,Хотел
Материјал:
Полиестер / Памук
Тип:
Завесата
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Локација:
прозорецот
Формат:
јаже
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 41%-85%)
Техника:
Ткаени
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Инсталација Тип:
Таванот Инсталација
Шема:
Печатени
Стил:
Американски Стил
Шаблон Тип:
лисја
Број На Модел На:
TG1258
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Место на Производство:
завеси за во кујната
боја:
Жолта Зелена
Прозорец Третмани:
3d завеси

Избор на клиент