Kymyad Мода Бижутерија Жените Долг Ѓердан Риба Ѓердани & Приврзоци Bijoux Femme Џемпер Синџир Neckaces За Жени
Новак - 25 %

Kymyad Мода Бижутерија Жените Долг Ѓердан Риба Ѓердани & Приврзоци Bijoux Femme Џемпер Синџир Neckaces За Жени

Достапно за нарачка
DEN 353.28
DEN 265.00
Достапност:


БЛАГОДАРЕНИЕ НА БОГА, ЈАС СУМ ЖЕНА
Добредојдовте на нашата продавница
http : //www.aliexpress.com/store/213110
Драги пријатели, во нашата продавница цел повеќе од 150ние ќе го испратам до тебе бесплатен превозот од DHL/ФЕДЕКС/ARAMEX/EMS
Ако сте Веледрогерија, pls се чувствуваат слободни да не контактирате за да добиете повеќе попуст
ОПИСИ
1)Материјал : алуминиум
2)Боја : Како на сликата покажува
3)Пакет : OPP кеси, Воздушен Балон Филм , Надворешниот количка кутија
Висок Квалитет ,Сите Фабрика Цена! Pls кликнете мојата продавница веб-страница : http : //www.aliexpress.com/store/213110 ќе ги најдете на прекрасен свет! Благодарение на бога,јас сум жена 1.ПРИЈАВЕТЕ СЕ ВО ВАШАТА СМЕТКА 2.ИЗБЕРЕТЕ ГО ПРОИЗВОДОТ ШТО САКАТЕ 3.ДОДАЈ ВО ВАШАТА ШОПИНГ КОШНИЧКА 4.ПРОВЕРКА НА ВАШАТА ШОПИНГ КОШНИЧКА 5. ИЗБЕРЕТЕ НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ 6.ПОТВРДИ ЗА ПЛАЌАЊЕ 7.ЧЕКА SHIPPMENT 8.ПРЕВОЗОТ НАДВОР ,ДА СЕ ДОБИЕ СЛЕДЕЊЕ НА БРОЈ 9.ДОБИЕТЕ ПАКЕТОТ 1.Пад на Превозот : да ја прифатиме пад на превозот,добредојдени да соработуваат,за детали,ве молиме контактирајте не на линија или испратете ни порака или e-mail. 2.Персонализација : ние сме една фабрика,ако имате свој дизајн,добредојдени да соработуваат. 3.Пакување : предмети се добро спакувани со картонска кутија или воздушен балон филм торба.со цел да се обезбеди да добиете вашиот пакет со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе delcare тоа во некоја пониска вредност.ако постои било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност,се надевам, ќе може да се разбере. 4.Повратни информации : Кога ќе добиете пакетот,ако се задоволи со нашите објекти и услуги, ве молиме да ни даде пет ѕвездички коментари со убави слики.покажете ни на 5 ѕвезда повратни информации ,победи попуст и подарок во вашата следна цел. 5.Prombles, било prombles кога ќе добиете пакетот, ве молиме контактирајте со нас пред да ни остави негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да се реши тоа за вас. 6.Контакт информации адреса : ве молиме оставете ни го вашето право адреса и контакт детали за aliexpress кога ќе го поставите цел,доколку постои каква било промена, ве молиме да ни остават порака во рок од 12 часа откако ќе поставите цел. откако ќе брод надвор ,ние не може да се промени на адресата,се надевам, ќе може да се разбере. Вашето задоволство, нашите извршување!

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
6.0*4.0 cm
Пол:
Жените
Материјал:
Стакло
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
KW7318
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
Kymyad
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
pendant ѓердан
Пол:
Жените
Стил:
моден ѓердан
Метали Тип:
Цинк Легура
Is_customized:
Yes
Број На Модел На:
KW7318 Ѓердан
Големина:
700 мм

Избор на клиент