Нови пристигнување ултра-тенок bodysuit телото обликување bodysuit половината стомакот цртање чип кратки ракави секси хулахопки
Новак - 14 %

Нови пристигнување ултра-тенок bodysuit телото обликување bodysuit половината стомакот цртање чип кратки ракави секси хулахопки

Достапно за нарачка
DEN 1391.52
DEN 1197.00
Достапност:


детали за производот
големина информации
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .

За производот

Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Shapers
Пол:
Жените
Број На Модел На:
1230
Материјал:
Spandex
Дебелина:
Тенка
Декорација:
дупка
Shapewear:
Bodysuits
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Контрола Ниво:
Медиум
Шема:
Полна Боја
Материјал:
Viscose
облека дизајнерски детали:
едно парче тип

Избор на клиент