Jameo Auto Автомобили Багажникот Вратата задната врата се Намали Надворешниот Калапи за Nissan X-trail Xtrail T32 Непријателските 2014 - Година Додатоци за Автомобил-Стил
Новак - 14 %

Jameo Auto Автомобили Багажникот Вратата задната врата се Намали Надворешниот Калапи за Nissan X-trail Xtrail T32 Непријателските

Достапно за нарачка
DEN 1055.04
DEN 907.00
Достапност:


За производот

Бренд Име:
JAMEO АВТО
Налепница Сместување:
Багажникот
Тип:
Други 3D Налепница
Модел:
ОЕМ
Име На Модел:
Автомобил Вратите Налепница за X-trail
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Дијаметар:
1inch
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
категорија:
3D
Тип На Објект:
Налепници

Избор на клиент