TDIYJ Злато Кристал Рака Шарм Чувар Колекција Pendant Ѓердан со 18inch Нерѓосувачки Линк Синџир 1pcs

TDIYJ Злато Кристал Рака Шарм Чувар Колекција Pendant Ѓердан со 18inch Нерѓосувачки Линк Синџир 1pcs

Достапно за нарачка
DEN 224.64
Достапност:


Име TDIYJ Злато Кристал Рака Шарм Чувар Колекција Pendant Ѓердан со 18inch Нерѓосувачки Линк Синџир 1pcs
Алуминиумски Материјал
Пакување OPP
MOQ 1 Pcs
Облик Страна
Боја На Злато
Големина 45см Синџир и 4.5 cm Pendant
Нашето ветување : Висок квалитет со конкурентна цена и за кратко време на испорака!!!
1) Објектот се само превезува по Уплата.
2) ве Молиме проверете ја вашата Адреса внимателно кога обработка
3) EMS, DHL, UPS-от, Кина Пост Воздухот, e Packet
4) Ако вашата цел износ е помал од $200 , ние ќе брод објект од страна на DHL
1)да ја прифатиме сите средства на плаќање Ali Express одобрени.
2)кој Било друг прашање или загриженост за плаќање, pls се поврзете преку Порака или Trademange.
1) ве Молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа, ако не се задоволни со предмети по пристигна.
2) целосна наплата вклучувајќи го и превозот цена ќе биде изречена во случај кога објектот не е како што е опишано.
1) Ако сте се statified со вашата нарачка, ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек . Тоа е најдобар охрабрување за нас.
2) Ако најдете сите квалитет проблем, ве молиме да ни оставите порака, или e-mail за нас наскоро. Тоа не помогне да се реши проблемот со давање на негативни повратни информации пред да контакт.
1) Нашиот Процес
2) Нашата Компанија
Нашата компанија главно произведува и оперативни мода DIY накит, на специјалност е ангажирана во накит, прилагодени на примерок цртежи; Во исто време, некои производи имаат акции и поддршка на мали трговија на големо, 3 дена да се заврши на испорака. Сите производи преку Европскиот и Американскиот квалитет откривање сертификација, никел ослободување количина, спогодба со стандардот на Европа и сад, како што се олово, кадмиум и да се обезбеди проверка на сертификатот.
Со цел да се "со седиште во yiwu, на world service", како проширување на политиката, со "интегритет, прагматични, ефикасност, иновација" како претпријатие дух, од страна на огромен број на клиентите и доверба, избра нас, е да се избере успех!

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
TDIYJ
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Pendant Големина:
4.5 cm
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
КП-027B/LO69B-45
Функција:
Никој
боја:
Злато
Тип На Објект:
pendant ѓердан
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Место на Orign:
Џе,CN
is_customized:
Yes
Должина:
45cm

Избор на клиент