3K Целосна Карбонски Влакна Велосипед Вилушка за Миење Spacer MTB Патот Moutain Велосипед Вилушка Слушалки за Миење Spacer 1 1/8 5/10/15/20mm
Новак - 19 %

3K Целосна Карбонски Влакна Велосипед Вилушка за Миење Spacer MTB Патот Moutain Велосипед Вилушка Слушалки за Миење Spacer 1

Достапно за нарачка
DEN 345.60
DEN 280.00
Достапност:


3 K Целосна Карбонски Влакна Велосипед Вилушка за Миење Spacer MTB Патот Велосипед Вилушка Слушалки за Миење Spacer 1 1/8" 5/10/15/20mm
Пакет Листата :
5 mm *1pc
10 mm *1pc
15 мм *1 компјутер
20 мм * 1 компјутер

За производот

Бренд Име:
TOSEEK
Големина:
30mm
Број На Модел На:
TW03
Надворешен дијаметар:
32-милиметри
Висина:
5/10/15/20mm
Создаден Diamete:
28.6 mm
Тежина:
6g
Материјал:
Јаглерод Firber

Избор на клиент