Автомобил потпирачи за раце се Покријат Подлога Возило Центар Конзола Рака Остатокот Седиште Подлога За Субару Шумите Пустош Наследство Impreza XV BRZ
Новак - 10 %

Автомобил потпирачи за раце се Покријат Подлога Возило Центар Конзола Рака Остатокот Седиште Подлога За Субару Шумите Пустош

Достапно за нарачка
DEN 187.20
DEN 168.00
Достапност:

Состојба : 100% нови Боја : црна Димензии : 26cm x 20cm Материјал : висок квалитет шупливи памук & СТП површината на Објектот се вклучени : Потпирач конзола подлога покрие x 1 Компатибилен : повеќето од SUV возила и некои од компактни возила ве Молиме да се осигурате дека големината на објектот да се вклопи во вашиот автомобил потпирач пред купување Функција : Мек материјал прави што повеќе да се релаксираат, да додадете утеха на вашата рака. СТП површината со водоотпорен функција, и Хемиска Отпорност. Заштита на оригиналната корица на автомобил столовите. Совршено се вклопуваат и лесна инсталација со висока еластичност еластична бенд. Ги красат автомобил настапи, направи вашиот автомобил посебни и единствени. Уживајте во вашиот удобно возење време. Ве молиме имајте во предвид : Поради различни мерни методи, големината може да се 1-2cm грешка

За производот

Тип На Објект:
Налепници
Тип:
Други 3D Налепница
дизајн:
Промена На Бојата
Модел:
Други
Име На Модел:
SMFSD5
Објектот Ширина:
20cm
Бренд Име:
LARATH
Објектот Должина:
26cm
is_customized:
Yes
Налепница Сместување:
Внатрешна
Материјал Тип:
СТП Кожа

Избор на клиент