3D Метал Автомобил Вратата на Фендер Страна велика БРИТАНИЈА Знаме, Амблем Значка Задните Трупот Налепница За Toyota, C-Hr Bmw E46 Ford Fiesta Опел Insignia Мерцедес
Новак - 21 %

3D Метал Автомобил Вратата на Фендер Страна велика БРИТАНИЈА Знаме, Амблем Значка Задните Трупот Налепница За Toyota, C-Hr Bmw

Достапно за нарачка
DEN 624.00
DEN 493.00
Достапност:

3 D Метал Автомобил Вратата на Фендер Страна велика БРИТАНИЈА Знаме, Амблем Значка Задните Трупот Налепница За Toyota, C-Hr Bmw E46 Ford Fiesta "Опел" Insignia Мерцедес ве Молиме контактирајте со нас ако сакате други логоа Карактеристики : •Метални легури; •Прекрасен дизајн , за подобрување на вашиот вкус; •Издолжени shims, која може ефикасно да се спречи се unfixed; •Никогаш не исчезнат ,има вода доказ, масло доказ и за перење течни доказ функции; •Лесно да го инсталирате, стилски автомобил значка ќе го направи вашиот автомобил повеќе шармантен! Почитувани пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1. Сите фотографии се вистински фотографии. 2. Ако не ја прими стоката во рок од 65 дена од (Нормално 35-45 дена), ние ќе ви ги даде надоместок. 3. Ве молиме не го иницира решавање спорови во рамките на договорениот период, бидејќи ова е многу важно за нашата заедничка кредибилитет. 4. Кога ќе примите производи имате било какви прашања, ве молиме да не брзаат да се коментира. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем. 5. Сите производи производителот директно, ако ви треба многу на купување, ве молиме контактирајте со нас. 6. Ние сме среќни да ви послужи, посакувам да имате добар ден.

За производот

Тип На Објект:
Налепници
Тип:
Други 3D Налепница
Објектот Ширина:
2cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
категорија:
Налепници
дизајн:
зборови
Бренд Име:
QYJSD
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Дијаметар:
15cm
Објектот Должина:
15cm
Модел:
Други
Налепница Сместување:
Целото Тело
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
0.5cm
Име На Модел:
За велика БРИТАНИЈА знаме

Избор на клиент