Велосипед Карбонски Влакна Слушалки Матични Топ Кап Копче Проширувач 28.6 mm 1 1/8 Steerer Приклучок За Патот MTB Велосипед Јаглерод Вилушка Велосипед Додатоци
Новак - 24 %

Велосипед Карбонски Влакна Слушалки Матични Топ Кап Копче Проширувач 28.6 mm 1 1/8 Steerer Приклучок За Патот MTB Велосипед Јаглерод

Достапно за нарачка
DEN 470.40
DEN 358.00
Достапност:


За производот

Бренд Име:
TOSEEK
Големина:
30mm
Тежина:
55g
Број На Модел На:
TW
Висина:
20.-2.2 mm
Создаден Diamete:
28.6 mm
Надворешен дијаметар:
28.6 mm
Материјал:
јаглерод +алуминиумски легури

Избор на клиент