10PCS SN74HCT14N DIP14 SN74HCT14 74HCT14 74HCT14N Конвертор Хексадецимален Шмит-Активирањето на нови оригинални бесплатен превозот

10PCS SN74HCT14N DIP14 SN74HCT14 74HCT14 74HCT14N Конвертор Хексадецимален Шмит-Активирањето на нови оригинални бесплатен превозот

Достапно за нарачка
DEN 156.00
Достапност:


Добредојдовте на нашиот магазин
Можете директно плаќање!Организира испорака!
Ние имаме многу компанијата видови на стоки во продавница), и, уште поважно, ќе добиете висок квалитет на, најниската цена и брза испорака.Јас сум на чекање за вас!!!
Доколку имате потреба можете да ме контактирате, I still haven 't објавени на интернет, бидејќи повеќето од нив.
Превозот и плаќање :
1.Ние ја прифати кредитна картичка (зачувам) и толку .
2.Ако ви се допаѓа други услови за плаќање, и ве молиме контактирајте со нас.
3 .За сите клиент налози, we don 't дури и бесплатно ракување За гасови, 1 КОМПЈУТЕР дел.Кога делови пристигна во вашата локална царина, царински тарифи, ако ние не сме одговорни за било каква царинска или увозни давачки.
4 .Ние ќе брод вашата предмети од 1 до 5 работни дена по уплатата.
5 .Ние можеме да брод од DHL / ТНТ / EMS / федекс / UPS / пост воздух mail ..

За производот

Бренд Име:
IGMOPNRQ
Тип:
Вози IC
Состојба:
Нови
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
SN74HCT14N
is_customized:
Yes
Пакет:
натопи
Примена:
pcb

Избор на клиент