11g Ретки Природни Chorite Кристали Градина Зелени Фантом Кристал Дух Кварц Гостин Quarte Минерали Примерок Колекција Декорација
Новак - 30 %

11g Ретки Природни Chorite Кристали Градина Зелени Фантом Кристал Дух Кварц Гостин Quarte Минерали Примерок Колекција Декорација

Достапно за нарачка
DEN 906.24
DEN 635.00
Достапност:


Добредојдовте на нашата продавница!
Објектот на сликата е секогаш точниот објектот ќе добиете.
Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт ~~ ние секогаш сме тука за вас !
Опис : N аме Природни Дух Кварц Тежина 11g Големина 35*21*12mm Материјал Природни Кристално
Имајте на ум Ако сакате да имаат некоја дупка како pendant,
Ве молиме оставете порака за нас

За производот

Тема:
самовила
Стил:
Фенг Шуи
Регионален Функција:
Кина
Материјал:
Органски Материјал

Избор на клиент