3 метри должина од 1,5 метри ширина црна, бела сина, црвена Eyelash чипка ткаенина метар DIY облека ткаенини свадба декорација ткаенина

3 метри должина од 1,5 метри ширина црна, бела сина, црвена Eyelash чипка ткаенина метар DIY облека ткаенини свадба декорација

Достапно за нарачка
DEN 589.92
Достапност:


ширина од 1,5 метри
должина 3 метри
Најдолг континуитет е 3 метри
за пример
купи 2 е 6 метри
6 метри е 2 чипка,Секој 3 метри
Боја : црна, бела, сина, длабоко розова, каки, црвена
Повеќенаменски eyelash ткаенина
DIY
Шие сите видови на облека, здолништа, шамија,свадба фустани И внатрешни декорации, свадба декорација, итн

За производот

Шема:
Извезена
Ширина:
1.5 meters
Тип:
чипка ткаенина
Техника:
Плетени
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Материјал:
Полиестер / Најлон

Избор на клиент