Вистински природен 18mm розова барок keshi раѓа слатководни бисер ѓердани свадба Жените Подарок збор 925 сребрен Круг Бисери Ѓердан
Новак - 21 %

Вистински природен 18mm розова барок keshi раѓа слатководни бисер ѓердани свадба Жените Подарок збор 925 сребрен Круг Бисери

Достапно за нарачка
DEN 1138.08
DEN 899.00
Достапност:


Во целиот свет,95% од слатководни бисери сите доаѓаат од Кина.

За производот

Должина:
70cm, 45cm, 55cm, 90cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Обликотшема:
Плоштад
Број На Модел На:
ААА+
Материјал:
бисер
Стил:
Тренди
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Компатибилност:
Андроид
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
is_customized:
Yes
Pendant Големина:
Нови
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Бисер Форма:
Совршено Круг
Синџир Тип:
Линк Синџир
Тип На Објект:
Ѓердани

Избор на клиент