Висок Квалитет 108W LED Хируршки Лекарски Преглед Светлина 36 Дупки LED protable Испитување Светлина CE одобрување од FDA
Новак - 5 %

Висок Квалитет 108W LED Хируршки Лекарски Преглед Светлина 36 Дупки LED protable Испитување Светлина CE одобрување од FDA

Достапно за нарачка
DEN 155856.00
DEN 148063.00
Достапност:

Карактеристики: AC снабдување Долго рака,широк опсег на работа LED извор на светлина,нема температура се зголеми обемот на работа Модел:2036 D-3 Моќ:LED 108 W Напон:AC 90-240 V Живот:50,000 h DC снабдување време:X DC полнење време:X Тежина:32kg Пакет:1140x625x316 mm

За производот

Тип На Објект:
Белење На Заби
Број На Модел На:
светилка
Големина:
Large
Бренд Име:
DEASIN
НЕТО-WT.:
32kg

Избор на клиент