60 инчи Превоз Појас За HP DesignJet 5000 5100 5500 5000PS Плотер Печатач C6095-60183

60 инчи Превоз Појас За HP DesignJet 5000 5100 5500 5000PS Плотер Печатач C6095-60183

Достапно за нарачка
DEN 1064.64
Достапност:

60 инчи Превоз Појас За HP Design Jet 5000 5100 5500 5000 PS Плотер Печатач C6095-60183 Пакет Содржина : 1 компјутер Превоз појас
Пакување : Неутрален пакет

За производот

Бренд Име:
einkshop
Број На Модел На:
C6095-60183
Тип:
Други
Објектот:
превоз појас
КОЛИЧИНА:
1pc
Големина:
60inch
компатибилен печатач:
DesignJet 5500 5000 5100
плотер 5000:
плотер појас
DesignJet 5500 5000 5100:
5500 5000 5100 плотер печатач

Избор на клиент