Жените Сандали Секси Газа Ѕиркаат Пети Летни Чизми Вистинска Кожа Солидна Дебели Пета Чевли Жена 3 Бои Плус Големина 32-42
Новак - 30 %

Жените Сандали Секси Газа Ѕиркаат Пети Летни Чизми Вистинска Кожа Солидна Дебели Пета Чевли Жена 3 Бои Плус Големина 32-42

Достапно за нарачка
DEN 2377.44
DEN 1664.00
Достапност:


Потпетици висина 5 CM

За производот

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 10, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Обвивка Материјал:
PU
Сандала Тип:
Гладијатор
Бренд Име:
GKTINOO
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Овча
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Стил:
зрели
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Insole Материјал:
PU
Повод:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Пета Тип:
Плоштад пета
Број На Модел На:
0721
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Zip
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)

Избор на клиент