6Bag Микро Пејзаж Песок Да Реката Море Самовила Градина Минијатури Terrariums Смола Занаети Фигурини Градина Оркестарот Градина Минијатури
Новак - 39 %

6Bag Микро Пејзаж Песок Да Реката Море Самовила Градина Минијатури Terrariums Смола Занаети Фигурини Градина Оркестарот Градина

Достапно за нарачка
DEN 335.04
DEN 204.00
Достапност:


Опис :
100% сосема нов и висок квалитет
Тоа изградено самовила светот за вас и ќе работи и во сад мини градина или во терариум.
Симпатична и мини украси со реална форма и парична казна изработка, од суштинско значење за микро пејзаж DIY уредување.
Реална форма, парична казна изработка е од суштинско значење микро пејзаж DIY пејсажи!
Погоден со мали декоративни градинарството. Мини, рака-насликани, секоја боја ќе биде малку поинаков.
Материјал : Песок
Тежина : About24g
Големина : 4x7.5 CM
Пакет се вклучени :
6 x Кеси

За производот

Бренд Име:
Ladyhouse
Материјал:
Глина
Стил:
Пастирски
Тема:
Пејзаж

Избор на клиент