Модерната LED AC85-265V 3W Ѕид од Тули Светлина Алуминиум Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Нагоре или надолу Ѕид Светилка Место Светло За дневна соба декорација CA
Новак - 0 %

Модерната LED AC85-265V 3W Ѕид од Тули Светлина Алуминиум Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Нагоре или надолу Ѕид Светилка Место Светло

Достапно за нарачка
DEN 790.08
DEN 790.00
Достапност:


Име на производ : LED Ѕид Светилка моќ : 3 Вати извор на Светлина : 3pcs Epistar LED Чипови, Висока Моќност ЛЕР Емитуваат боја : Црвена/Жолта/Зелена/Блу/ Бела /Топло бела /розова/виолетова Боја температура : 2700-3500 K (Топло Бела) ;5000-6500 K (Бела) Излез Прозрачна : 90-100lm/W Влезен напон : 85-265 V AC 50/60 Hz Школка материјал : Алуминиум боја на каросеријата : Sliver Црн Зрак агол : 45degrees животен век : > 50.000 часа Гаранција : 2 години за Сертификација на : CE & Ro HS Димензии : 180mm * 60mm *30мм Пакет вклучуваат : 1pcs led ѕид светилка Функција : Екстремно ниска потрошувачка на енергија Без УВ или IR зрачење, Многу малку топлина Исклучително долг живот, >50,000 час животен век. Екстремно висок сјај Компактен и робустен изградба, лесно installatio

За производот

Абажур Боја:
Бела, Зелена, Црвена, Сина, Жолта, Розова, Purpel, Топло Бела
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Стил:
Модерна
Сенка Ветер:
До & Долу
Гаранција:
2 години
сертификација:
CE,RoHS
Примена:
Foyer
Сенка Тип:
Чисто Стакло
Тело Материјал:
Алуминиум
Број На Модел На:
F29
Извор На Енергија:
AC
Бренд Име:
CHINCOLOR
Карактеристики:
Заштеда на енергија , Висока осветленост декорација светлина
Извор На Светлина:
LED Светилки
Осветлување Област:
3-метри 5square
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Материјал:
Алуминиум
Употреба:
Индустриски
Број на извори на светлина:
3
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Напон:
AC85-265V
Тип На Прекинувач:
Никој
Боја На Каросеријата:
сребро црна
База Тип:
Никој
Зрак Агол:
45 степени
Wattage:
3W

Избор на клиент