Трговија на големо >ОГРОМЕН 1812-15MM ПРИРОДНИ TAHITIAN ВИСТИНСКИ ЦРНА ПАУН ЗЕЛЕНА ОВАЛНА БИСЕР ЃЕРДАНИ
Новак - 22 %

Трговија на големо >ОГРОМЕН 1812-15MM ПРИРОДНИ TAHITIAN ВИСТИНСКИ ЦРНА ПАУН ЗЕЛЕНА ОВАЛНА БИСЕР ЃЕРДАНИ

Достапно за нарачка
DEN 1093.44
DEN 853.00
Достапност:

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТ
Предности :
1. Различни дизајни се достапни.
2. Висок квалитет, но по конкурентни цени.
3. Примерок наредби & судење наредби се прифатени.
4. ОЕМ & ODM се прифатени.
5. Стоката се обезбедени директно од фабриката.
6. Брза испорака време, за време на испорака.
7.Сите бисер jewelries ќе биде внимателно спакувани и испратени до вас во домот случај.
8.Обично ние употреба пластични хартиени кеси.Ние, исто така може да се направи на пакување како на вашите барања.
Услуга
Ако ви се примени предмети се задоволни. Ве молиме дај ми 5 Feedback,Ако добиете предмети се чувствува незадоволни или скршени. Ве молиме не го прават негативни или неутрални повратни информации за мене. ве молиме e-mail за да ми каже .Комуницираат прв, а потоа го оценува , ние се реши во време .
Бидејќи на посебност на онлајн шопинг, тоа не е во можност да се види дека материјалот објект предизвикува многу непријатности, бара купувачи да имаат какво било сомневање за да комуницира со нас, прво пред оценување, ние ќе се реши поминува за вас во време ако имате било какви дополнителни проблеми, да ви даде среќен шопинг расположение.
??????Уште еднаш, ви благодарам и се надевам дека ќе уживаат во шопинг со нас!Голем ден!?????

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
JINHONGBO
Пол:
Жените
Број На Модел На:
ААА
Синџир Тип:
влакно
Материјал:
бисер
Функција:
Расположение Tracker,Фитнес Тракер
Pendant Големина:
MM
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Класичен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден

Избор на клиент