Професионални Трки очила УВ заштита Анти-магла Пливаат eyewear за унисекс Спортисти пливање Затемнети очила Позлатен пливаат очила
Новак - 20 %

Професионални Трки очила УВ заштита Анти-магла Пливаат eyewear за унисекс Спортисти пливање Затемнети очила Позлатен пливаат

Достапно за нарачка
DEN 623.52
DEN 499.00
Достапност:

Професионални Трки очила УВ заштита Анти-магла Пливаат eyewear за унисекс Спортисти пливање Затемнети очила Позлатен пливаат очила.
Карактеристики :
Многу Поширока Визија
Со ултра широк агол леќа, треба да нема повеќе да се претвори вашата глава и ќе ја изгуби време кога пливање.
Се Чувствуваат Подобро
Нема повеќе raccoon очи или болка во окото сокети, бидејќи тој е дизајниран за удобност и направени со меки силиконски.
Анти-магла и УВ Заштита
На високо-одделение поликарбонат леќа се затемнети и обработени за намалување на отсјај, нема повеќе кривоглед, обложени за анти-магла и УВ заштита, да имаат појасна визија под вода.
Нема Повеќе Протекување
Не ги мразам запирање да го поправи вашиот заштитни очила за време на тренинг или натпревар? Без течење око чаши се дизајнирани да ви дадат совршена печат, едноставно се приспособат на ремени, притиснете ги на вашето лице, и се каже збогум на протекување.
Кул Дизајн
Прилагодливи силикони двојна глава рака и 2 повеќе заменливи носот мостови за подобро пливање искуство.
Широко Се Користи
Совршени за фитнес пливач и на мажите и на жените да се вклучат пливаат тренингот, или да се отвори вода triathlons.
Пакет
Секое парче во кутија,трајни воздушното перниче wraped,не дојде со картонска кутија за да ги зачувате превозот,pls јасно пред да ја купите,ви благодариме.
Слики за детали :
Како да се носат заштитни очила правилно.
Плаќање :
1.Ние прифаќаме Alipay,T/T,ВУ.
2.Сите majoy кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
3.Цената не вклучува осигурување и какви било даноци на увоз земја Превозот :
1.Предмети ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress профил адреса, ве Молиме да се осигурате дека вашиот превозот адреса е целосна и точна. 2.Предмети ќе биде предаден во рок од 7 работни денови,од денот на приемот на плаќање.
3.Нарачки се испраќаат во стандардниот од Кина Пост Воздух Mail. за 10to35 работни дена да повеќето земји & области.За далечински земји, тоа ќе биде многу повеќе подолго време за да се дојде. Ве молиме да се разбере!
4.Било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши тоа. Ви благодариме! Наплата :
1.Во случај дека производот што сте го добиле е погрешна една, ве молиме да правите фотографии и да контактирате со нас во рок од 7 дена. Ние ќе ви испратиме точни.
2.Во случај дека не сте задоволни со производот, а тоа е во добра состојба, ве молиме вратете го на нас во рок од 30 дена, а купувачот плаќа за враќање такси превозот. Тогаш Ние или ќе ви испрати нова или да му даде вашите пари назад.
3.Во случај дека производот што сте го добиле биле неисправни, ве молиме контактирајте со нас во 7days откако ќе ги примите цел, ние или може да се даде вашите пари назад или да испратите некоја замена за вас. Повратни информации :
1. Вие задоволство е нашата цел и голема моќ. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди откако ќе се добие производи,благодарение и во голема мера го цениме ако може да се препорача до вашите пријатели кои можеби се заинтересирани.
2. Ако имате било какви проблеми околу нашите објекти и услуги, ве молиме не двоумете се и се чувствуваат слободни да контакт пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди најдобра услуга на клиентите. Ви благодариме!

За производот

Eyewear Големина:
Други
Тип На Објект:
eyewear
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Леќи Во Боја:
Повеќе
Пол:
Жените
Рамка Материјал:
Ацетат
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Ширина:
AF-M2000
Леќа Висина:
2.6 cm
Број На Модел На:
9960
Бренд Име:
DEEPGEAR
рамка боја:
Повеќе
Очила Тип:
Дербито очила
Леќа Бои:
Затемнети,Обложено
Очила Заптивка:
Силикони
Очила За Рака:
Силикони
Носот Bradge:
прилагодлив
Пол:
Жени,Мажи,Момчиња,Девојки

Избор на клиент