2017 Долго Стил V Вратот Вест Жените Sliver Тема Клуб Вест Секси Sequined Плетени Резервоарот Женски Блузи Blusa Солидна, Обичните Вест Џемпер
Новак - 30 %

2017 Долго Стил V Вратот Вест Жените Sliver Тема Клуб Вест Секси Sequined Плетени Резервоарот Женски Блузи Blusa Солидна, Обичните

Достапно за нарачка
DEN 479.04
DEN 336.00
Достапност:Мерења се направени со раце,ве молиме овозможи 2-3cm(0.7-1.2")разликата.
1cm=0.39 инчен,1inch(1")=2.54 см.
◆ Поради разликата помеѓу екранот, како и причините за снимањето на сцена, слики и објекти може да постои боја differend.
Ве молиме погледнете ги деталите на мапата! ! ◆ Бренд : IVISKIN ◆ Име : Долго стил Плетени резервоарот на врвот ◆ Ткаенини : 72.5%памук+23.5%Најлон ◆ Боја : бела, црвена, црна, портокалова..
◆ Мекост тешко малку медиум мека добра ◆ Еластичност не малку медиум флексибилни добра ◆ Дебелина тенка малку медиум дебели плус
Големина (cm) Блузи Ракав Рамо Биста Една 65 - unlimit 76-104 Модел големина 160cm 50kg 85 одговара
Скица мапа
ПЛАЌАЊЕ :
Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.
Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.
ИСПОРАКА :
1.Подготовка на Време : ние треба 3-5 дена да се подготви ред според нашите numberous наредби секој ден.
2.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор,
ве молиме да забележите ни нова адреса.
3.За Царина
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист,Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта.
Ве молиме да се разбере,сепак,царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса.
Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.
ПОВРАТНИ информации :
1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди.
2.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.
ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни.
УСЛУГА :
1.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас.
2.Ве молиме контактирајте со нас со TRADEMANGGER пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање и спор на сајтот.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.

За производот

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените
Број На Модел На:
LY002
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
IVISKIN
Облека Должина:
Долго
Декорација:
Ruched
Материјал:
Најлон,Памук,Rayon
Стил:
Секси & Клуб
Ткаенина Тип:
Плетени
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот
Пол:
Жените
Боја Стил:
Природна Боја
camisoles за жени:
Резервоарот на врвот на жените
Style1:
Секси Резервоарот На Врвот
квалитет:
Висок квалитет
Година:
2017
sujetador deportivo:
sujetador deportivo
style2:
Бонбони боја
Сезоната:
Пролет лето Есен
Style3:
Ноќен клуб стил

Избор на клиент