4 Бои USB Полнење КОЧАН Работа Светлина Магнетни Ротација Кука Пенкало Светло КОЧАН LED Мини Светилка Корисна Факел +USB Кабел
Новак - 39 %

4 Бои USB Полнење КОЧАН Работа Светлина Магнетни Ротација Кука Пенкало Светло КОЧАН LED Мини Светилка Корисна Факел +USB Кабел

Достапно за нарачка
DEN 634.56
DEN 387.00
Достапност:


Карактеристики :
3 W КОЧАН LED технологија, и имаат 1 W LED во врвот за фенерче
Клипот може да се ротираат за 180 степени, и со магнетни, може да биде прикачена на метален објект, како што се метална кутија, автомобил. .
Батерија : Вграден-во литиум батерија 2 * 14500 (3.7 V / 800 М),Со напојува преку USB полнење кабел До 4-8 hr runtime
Димензии : 182x32mm, Солиден ABS тело и отпорен на Вода
РАБОТА : НА Врвот позиционирани 1 W LED светла-КОЧАН 3 W LED светла-Оф
Спецификација :
Моќност : 3 W КОЧАН светлина + 1 W врвот на светла
Должина : 18.2 cm
Тежина : 84g
Боја : Црвена,Сина,Портокалова,Црна
LED Светилки Живот : 110,000+ часа
Батерија : Вграден-во литиум батерија 2 * 14500 (3.7 V / 800 М-р)
Пакетот вклучува :
1pcs *Светлото+1 buc cablu USB

За производот

Тип На Објект:
Рефлектори
Зум:
No
Осветлување Растојание:
50-100 метри
Тип На Батерија:
14500
сертификација:
CE,CCC
Префрлете Го Режимот:
Висок/Низок
Поддршка Dimmer:
2-4 датотеки
Функција:
Шок Отпорни
Тип На Светилка:
работа светилка,дневна светлина, ourdoor спорт осветлување
боја:
црвена,црна
Тело Материјал:
ABS
Извор На Светлина:
LED Светилки
полнач:
Батерија
Број На Модел На:
КОЧАН LED Светло
Бренд Име:
linkax
Фокусна Должина:
Не-прилагодлив
Водоотпорен:
Yes
Лумен:
2000 година
Wattage:
3W
Модел на LED Монистра:
КОЧАН LED+ LED

Избор на клиент