Сребро За Хонда CBR 600 RR F5 2003 2004 2005 2006 Задното Седиште Покрие Качулка Самостојна Моторни Седиште Качулка Задните Обтекател CBR600 Р cbr rr f5
Новак - 6 %

Сребро За Хонда CBR 600 RR F5 2003 2004 2005 2006 Задното Седиште Покрие Качулка Самостојна Моторни Седиште Качулка Задните Обтекател

Достапно за нарачка
DEN 1124.64
DEN 1057.00
Достапност:


Одговара за Хонда CBR600 RR 2003-2006
На Задното Седиште Покрие Качулка
Седиштето Качулка Материјал : Високо Квалитетен Инјектирање ABS Пластика
Висок Квалитет На Боја Работа
Боја : Она што го гледате е она што ќе добиете за
Здраво Пријатели, добредојдовте да ја посетите нашата продавницата за повеќе боја

За производот

Тип На Објект:
Места & Клупи
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
HXMT
Име На Модел:
CBR600RR F5 2003-206
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Објектот Тежина:
1kg
боја:
Сребро.

Избор на клиент