Замена на Проектор Крушка Светилка DT00731 за CP-S240 CP-S245 CP-X250 CP-X255 ЕД-S8240 ЕД-X8250 ЕД-X8255
Новак - 8 %

Замена на Проектор Крушка Светилка DT00731 за CP-S240 CP-S245 CP-X250 CP-X255 ЕД-S8240 ЕД-X8250 ЕД-X8255

Достапно за нарачка
DEN 1392.00
DEN 1281.00
Достапност:


Вие сте купување проектор крушка светилка DT00731 , 120 Дена Гаранција
Модел : DT00731 Светилка Тип : Компатибилни проектор гола сијалица, го Оценувате Моќ : 180 W Делови за : CP-S240/CP-S245/CP-X250/CP-X255/ED-S8240/ED-X8250/ED-X8255 Живот Време : 2000hours Пакување : 1 парче / кутија
Нашите Светилки биле добро примени од страна на клиентите.
1. Обично светилки ќе бидат испратени до вас во 3 работни дена по приемот на плаќање.
2. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот телефонски број и адреса е валидна
3. Русија :
DHL/ФЕДЕКС/UPS/ТНТ не се достапни за Русија.
Примачот име и презиме е потребно, вклучува првиот името + средно име + презиме.
4. На Бразил :
Ве молиме љубезно кажете ни ја вашата CPF Бр. Ако изберете DHL, FEDEX, UPS-от и ТНТ.
1. 180 дена гаранција од датумот на купување.
2. Ако постои проблем, или ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви покаже како да го испратите вашиот лцд проектор светилка назад
за нас, враќање поштарина треба да бидат платени од страна на купувачи.
3. Замена светилки ќе бидат испратени до вас по враќа објект примени, тестиран и потврден да бидат функционира, обично тоа треба цела
Од 24 до 48 часа.
Ако постои било прашање на над проектор светилка DT00731 , ве молиме
се чувствуваат слободни да контакт.

За производот

Број На Модел На:
DT00731
SKU:
DT00731
База Тип:
HS
Употреба:
бизнис образование дома
Гаранција:
120 дена
светилка:
Висок притисок Жива Светилка
Траење на живот:
2000hrs
Одговара за:
CP-S240/CP-S245/CP-x250/CP-X255/ED-S8240/ED-X8250/ED-X8255
поврзани моќ:
180W
Напон:
110-220v
оригиналниот:
Кина

Избор на клиент