VEHEMO 25 ленти/многу мотоцикл автомобил цевки гуми пункција поправка ленти, гума поправка на лента sealer Автомобил Додатоци
Новак - 14 %

VEHEMO 25 ленти/многу мотоцикл автомобил цевки гуми пункција поправка ленти, гума поправка на лента sealer Автомобил Додатоци

Достапно за нарачка
DEN 209.28
DEN 180.00
Достапност:


Опис :
Категорија : 25 PCS Мото Велосипед Гуми Поправка на Лента
Боја : Црвена Кафеава Боја
Употреба : Поправка На Гуми
Материјал : Гума
Спецификации : 25 парчиња
Должина : 10см / парче
Нето тежина : 89g
Бруто тежина : 92g
Производ Големина : 10 * 7 * 3.5 cm
Пакување големина : 10.1 * 7 * 3.5 cm
Карактеристики :
1.Погоден за возење велосипед, мопед, мотоцикл или автомобил, итн.
2.Rasper алатка за дупка проширување и чистење. Игла алатка за пневматик гумена лента вметнување.
3.Овој комплет ќе ти поправка на пункција брзо и ефикасно.
4.Тоа може брзо да поправка на гуми.
5.100% сосема нов и висок квалитет.
Пакет се вклучени :
25x Motorcycle Велосипед Гуми Поправка на Лента
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува викендите & празници. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. 5. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите вашата цел и се вратам на вас asp. Нашата цел е задоволството на клиентите. 7. Време на испорака : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.

За производот

Тип На Објект:
Гуми Поправка Алатки
Специјални Функции:
Rasper алатка за дупка проширување и чистење. Игла алатка за пневматик rubbe
Бренд Име:
Vehemo
Објектот Волумен:
a
Објектот Тежина:
82g
Материјал Тип:
Гума

Избор на клиент