За Хонда БЛАГАЈНИЧКИ CB400 1995 1996 1997 1998 CB400 95 96 97 98 Обичај Брзинометар Tachometer Инструмент Собрание
Новак - 21 %

За Хонда БЛАГАЈНИЧКИ CB400 1995 1996 1997 1998 CB400 95 96 97 98 Обичај Брзинометар Tachometer Инструмент Собрание

Достапно за нарачка
DEN 4127.04
DEN 3260.00
Достапност:


Карактеристики :
Брза и лесна инсталација-жица приклучоци, се поврзете директно до вашиот велосипед е ОЕМ приклучоци се Заштити вашиот специфицирате било edometer од оштетување или нула Користи ABS материјал за подобрување на школки цврстина и стабилност со Висок квалитет брзинометар покрие материјал кој е траен и не е лесно да се скршени од striken или сонцето сјае Замена на оштетени или стара брзинометар делови со нов изглед
Fitment : Хонда CB400 1995 1996 1997 1998
Пакет Се Вклучени :
1x Брзинометар & Tachometer Мерачи Кластер

За производот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
mti009
Motobike Направи:
Хонда
Бренд Име:
YANGHUA
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
ABS Пластика
Објектот Тежина:
1.3kg

Избор на клиент