10pcs Мулти Силикони бутан масло/концентрира восок колега Сад - Bho Паричник Не држи Dab силикони масна масло Тегла џеб waxmate
Новак - 5 %

10pcs Мулти Силикони бутан масло/концентрира восок колега Сад - Bho Паричник Не држи Dab силикони масна масло Тегла џеб waxmate

Достапно за нарачка
DEN 2879.52
DEN 2736.00
Достапност:

Мулти Паричникот Waxmate Силикони се Концентрира Контејнер и Не се држи масна масло Лего Восок од Нафта Крем Тегла Dab recipiente де silicona
Карактеристики :
1.Продажба цена - фабрика директни цена, за да се избегне прекумерна средно линкови, да се зголеми за повратни информации од корисниците.
2.Безбедност на храна - преку ЕУ, Германија, сад барајќи храна одделение тест, под -40 ° C-280 ° C висока температура безбедно да се користи.
3.издржливи живот. може да userepeatedlyfor повеќе од 4000 пати, дизајнот на стаклени влакна засилен прави силикони подлога има долг живот.
4. Постојана не-стап - постојани (non-stick, тоа ќе notlose оваа функција поради носење.
5. Супер адсорпција - адсорпција способност, може да се апсорбираат такви различни телевизија во конзола дрво на маса, од нерѓосувачки челик маса, мермер маса, стакло врвот, е идеален за месење маса, Ganmian работа сечкање одбор, исто така се идеални за Западен Placemats .
6.Чиста и зелена - без маснотии, соголување многу лесно. Може да се користи како шеќер не-стап влошки.
7. Супер перат - рамна или нежно избришете го со мека ткаенина за чистење на силиконски подлога. Или четка за лесно со мала количина на детергент.
8. Лесно складирање - обично кога не е во употреба, може да биде свиткан и да се чуваат, не го окупира просторот.
Служба : Ние ќе го замени скршен делови со нови делови во следна цел, ако тоа ' s unartificial оштетени избираме најевтините и најбезбедно превозот начин за вас. Ние ќе го следи цел додека не се добие стока,било прашања или проблем еднаш сте го добиле на нашите производи,pls се чувствуваат слободни да ме контактирате.Ви благодариме

За производот

Тип:
Чување Шишиња И Тегли
Употреба:
Храна
Големина:
M
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Силиконски се концентрира на нафта сад
Материјал:
Силиконска Гума
Капацитет:
0-100ml
Бренд Име:
OUSSIRRO
Мирудии Сад стилови:
маска
корисникот:
восок/бутан масло/концентрира
боја:
случаен
квалитет:
храна одделение
Тежина:
100g
сертификација:
ФДУ
ПОВРШИНА:
мат
Големина:
125mmx69mm
Комплет Вклучува :
восок другар на силиконски восок сад
Merterial:
Силиконска Гума
Обликот:
Паричникот

Избор на клиент