2018 Висок Квалитет Полиестер 94 Боја Slub Сатен Shantung Ткаенина
Новак - 5 %

2018 Висок Квалитет Полиестер 94 Боја Slub Сатен Shantung Ткаенина

Достапно за нарачка
DEN 1411.20
DEN 1341.00
Достапност:

Ние исто така имаме голем магацин :
За Плаќање 1.Ако постои некој проблем, ве молиме контактирајте прво, ние ќе се реши во разумен начин.
SDC
Состав
100% Полиестер
Ткаенина ширина
150cm
Тежина
135 GSM
Густина
/
Карактеристики
Обична обоена
Рака чувство
Мека,Мазна,Висока јачина
MOQ
1 Ѓорѓиевска ( 3 Метри)
Време На Испорака
3 дена за да се подготвени направени
Вчитување КОЛИЧИНА
Околу 100.Она што е должината на 1 многу? И она што е ширина?
Должината за 1 многу е 3 метри; за 2 многу, тоа е 6 метри; 3 многу, тоа е 9 метри, целото парче нема сечење.
За повеќе ситуации, ве молиме контактирајте со нас пред да цел .Стоките ќе бидат испорачани во рок од 3 работен ден, а ќе бидат доставени до вас во 5 - 35 работни дена зависи од вашиот превозот начин, дестинација и други фактори.
Кога ќе ги нарачате, ве молиме изберете "Други бои" копчето, и остави порака за која боја бројот што треба.000 метар за 20"на сад
Стандард за квалитет
Америка 4 точка на квалитетот на принципот
Начин на плаќање
Али-Плати,Кредит,Paypal,Запад Унија
Пакување
Пластични се тркалаат внатре, Поли торба надвор,100-200 метар во тек
Забелешка
Имаме 94 бои во парк
Shantung ткаенина фотографии
Shantung ткаенина боја картички
Сатенски ткаенина сечење начин
Зошто да го одберете нас ?
1. Ве молиме контактирајте со нас и да се врати во рок од 7 дена за замена или пари назад.
Ако ви се грижат за боја разлика, ве молиме да ни побара да се брод мал боја на примерок пред да нарачате.
Ако вашата адреса е remoted за DHL која сте ја одбрале, но не и далечински управувач за Fedex, тогаш ние ќе брод од Fedex. Однапред ви благодариме за вашата corporation.
Ако UPS-от кој сте го одбрале не можат да стигнат до вашата адреса, тогаш ние ќе брод со ТНТ која може да донесе до вас.
Shantung ткаенини опис
Модел Бр.Зошто ткаенина боја добивме има малку разлика од компјутер или телефон екран?
Почитувани, тоа е неизбежно, бидејќи нема камера може да донесе 100% реално боја колку што е сега. Истакна 1. Предиво ткаење
2. Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас. За Превозот 1.Прифаќа Paypal, Кредитна картичка, Western Union, Alipay, итн 2.Она што јас го одберете е DHL Express, но зошто бродот на товар од ТНТ Експрес?
Конечниот превозот начин зависи од ситуацијата ако одберете DHL / ФЕДЕКС / UPS-от или ТНТ Експрес :
Ако ткаенината треба да се спакувани во една ролна, тоа ќе биде испорачуван Fedex дури и ако она што сте го одбрале, е DHL кога ќе ги нарачате.Можам да купите 1 метар, наместо на 1 многу?
Тоа е во ред ако треба само 1 метар. Гаранција и Гаранција 1.Како можам да се избере бои, ако не постои таа боја број копчето ?
Постои боја картичка во детали описот на секој ткаенина за вас да се провери.

За производот

боја:
кралска сина
Стил:
slub
Тип На Производ:
Органски Материјал
Шема:
Обоена
Материјал:
100% Полиестер
Ширина:
150cm
Тип:
Сатенски ткаенина
Бренд Име:
XFZSZQJFZP
Техника:
Ткаени
Функција:
Анти-Статички
Nonwoven Техника:
Ткаени
ткаенина име:
shantung ткаенина
Ширина:
58/60
Тежина:
Approx 135 GSM
ПОВРШИНА:
Сјајна,мека и мазна
Постојаност на боја :
3-4 одделение
Technic :
Перат
Достапни Бои:
94 бои во парк
Употреба:
Се облекуваат
1 многу:
3 метри должина за целото парче
Изберете боја:
Pls остави порака за боја бројот што треба

Избор на клиент